“Më mirë zhveshur”, modelja çmend pushuesit

Kliko per me shume info

plazhiiiiAjo është e njohur më së miri nga reality show “Towie” dhe ka forma bombastike.

Ylli i televizionit, Pascal Craymer, në fotosesionin e fundit është dukur përvëluese.

Kliko per me shume info

E veshur në bikini të bardha, ajo i ka lënë shumë pak imagjinatës, duke u zbuluar më shumë se që është pritur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.