Modelja kosovare ka pasion fotografinë, dhe… pozat nudo (Foto)

UntitledBëhet fjalë për modelen nga Mitrovica, Besa Istrefi e cila pa problem ka postuar në Facebook një foton e saj topless, duke treguar format e saj trupore të cilat shfaqen mjaft të mira.

Kësaj radhe, përpos fotografive gjysmë nudo që i bëri javën e kaluar, ajo ka postuar edhe një fotografi ku shihet para pasqyrës nudo.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ka tërhequr sërish vëmendje gjatë performimit në një lokal nate ...