Modelja kosovare ka pasion fotografinë, dhe… pozat nudo (Foto)

UntitledBëhet fjalë për modelen nga Mitrovica, Besa Istrefi e cila pa problem ka postuar në Facebook një foton e saj topless, duke treguar format e saj trupore të cilat shfaqen mjaft të mira.

Kësaj radhe, përpos fotografive gjysmë nudo që i bëri javën e kaluar, ajo ka postuar edhe një fotografi ku shihet para pasqyrës nudo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.