Nuk vonon shumë, edhe kjo modele zhvishet për kalendarin e ri 2017 (Foto)

UntitledMesa duket pas propozimit për këtë punë, ylli britanik nuk e ka pasur të gjatë ta mendonte. BËhet fjalë për Chantelle Connelly, një tjetër yll britanik që ka vendosur të zhvishet për kalendarin e ri të vitit 2017. Bukuroshja duket tejet atraktive dhe shumë premtuese!

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Jolie flet për herë të parë për divorcin me Brad Pitt

Aktorja e famshme Angelina Jolie ka folur për herë të parë në ...