Aksident në Tiranë, mjeti përmbyset te “Rruga e Elbasanit”

4
Kliko per me shume info

AKSIDENT-RRUGA-ELBASANITNjë aksident ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën e Elbasanit në Tiranë. Një makinë ka dalë nga rruga duke përfunduar e përmbysur jashtë saj.

Sipas burimeve, aksidenti ka ndodhur në Rrugën e Elbasanit, ku një automjet ka rënë nga një urë duke u përmbysur.

Dyshohet se shkaqet e aksidentit janë shpejtësia e madhe e automjetit dhe lagështira në rrugë.

Ende nuk ka raportime për të plagosur apo të lënduar nga aksidenti.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here