Aksident në Tiranë, mjeti përmbyset te “Rruga e Elbasanit”

AKSIDENT-RRUGA-ELBASANITNjë aksident ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën e Elbasanit në Tiranë. Një makinë ka dalë nga rruga duke përfunduar e përmbysur jashtë saj.

Sipas burimeve, aksidenti ka ndodhur në Rrugën e Elbasanit, ku një automjet ka rënë nga një urë duke u përmbysur.

Dyshohet se shkaqet e aksidentit janë shpejtësia e madhe e automjetit dhe lagështira në rrugë.

Ende nuk ka raportime për të plagosur apo të lënduar nga aksidenti.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I dha dha një qese me kanabis të miturit, prangoset 21-vjeçari nga Sarandë

Një 21-vjeçar është arrestuar nga policia e Sarandës pasi akuzohet për “Prodhim ...