Habit “Miss Earth Kosova”: Jam ende e virgjër!

miss-kosovaMiss Earth Kosova 2016, Andina Pura, ka bërë një pohim interesant. Ajo në emisionin Elite Zone para moderatores seksi, Elita Rudi, pranoi një gjë mjaft kontraverse.

E pyetur nëse ka pasur ndonjëherë lidhje, ajo tha se nuk ka pasur kurrë lidhje.Kjo “de fakto” nënkupton që ajo kurrë nuk ka kryer as marrëdhënie seksuale.

Femra më e bukur kosovare e këtij viti pohoi, se vlerëson tiparet shpirtërore te një mashkull dhe jo anën materiale e fizionomike për të./telegrafi

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Djali i Sinan Hoxhës një “engjëll” i vërtetë!

Rreth një viti më parë këngëtari më i dashur i shqipëtaëve, Sinan ...