I bie shorti për tu “hedhur në erë”, militanti i ISIS feston si i cmendur

Militantët e Shtetit Islamik nuk kanë të ndalur me çmendurit e tyre. Një video tronditëse që është publikuar nga mediat pranë grupit xhihadist, shfaqet një luftëtar i ISIS, i cili në momentin e që fiton shortin për të qenë kamikazi në sulmin e radhës, fillon kërcen nga gëzimi.

Videoja është publikuar fillimisht nga një grup terrorist dhe më pas në disa media dhe duket momenti kur një i ri nisë të kërcej dhe të buzëqesh nga gëzimi se do të vetësakrifikohet.

Me të kuptuar se është i përzgjedhuri, xhihadisti vrapon të që përgatitet për misionin vetëvrasës, ku pas disa sekonda me një veturë të blinduar hedh veten në erë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Arma” e re kundër terrorizmit, vendi që stërvit shqiponjat për të rrëzuar dronet

Franca prej kohësh është duke stërvitur shqiponjat për të kapur dhe rrëzuar dronët. ...