Flet miku i shkaktarit të aksidentit të tmerrshëm në Sukth: Kishte pasion shpejtësinë

Kliko per me shume info

UntitledMëngjesin e sotëm Durrësi, por jo vetëm është tronditur nga aksidenti tragjik që u mori jetën 4 personave.

Dashnor Deliallisi është personi që shkaktoi aksidentin, pasi po udhëtonte në sens të kundërt, madje policia i ka bërë shenjë që të ndalonte, por ai e ka rritur shpejtësinë duke mundur të largohet për të shkaktuar më pas aksidentin fatal që i mori jetën atij dhe tre vajzave që udhëtonin me një automjet tip Benz.

Kliko per me shume info

Një miku i tij ka kontaktuar me redaksinë e Jetaoshqef, për të dhënë më shumë detaje për të.

Në lagjen e tij, Dashnori njihej si “jevgu”, kjo pasi ai vinte nga një familje rome. Raportuesi shkruan se ai ishte i çmendur pas makinave dhe i pasionuar pas shpejtësisë.

Përveç kësaj, Dashnori Deliallisi bënte një jetë mjaft luksoze, gjë për të cilën përflitej shumë në qytetin e Durrësit.

Vishej gjithmonë me rroba të shtrenjta dhe udhëtonte shpesh, ndërsa nuk dihet me saktësi puna që bënte, si dhe frekuentonte shpesh klubet e natës në Durrës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.