Babai i fëmijës filmon mësuesen seksi, videoja bën xhiron e botës


Për fëmijët, kryesisht për ata që janë në fillore, spektaklet argëtuese me shokët e klasës janë gjithmonë një diçka që nuk duhen humbur.

I këtij mendimi janë edhe shumica e prindërve, por njeri prej tyre, një baba, ka humbur tërë performacën e fëmijës së tij për të filmuar mësuesen.

Videoja, e cila ka arritur mbi 160 mijë shikime, është filmuar në një shkollë në Rusi ku nxënësit kishin organizuar një spektakël për prindërit e tyre.

Por ndërsa nxënësit filluan të kërcenin nën ritmin e hitit botëror të Psy, “Gangnam Style”, telefoni i këtij babai anon në të majtë dhe fokusohet tek kërcimi i mësueses.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vajzat kalojnë natën në tallava, mesazhi që u lë ky djalë është i pabesueshëm

Disa vajza që kanë kaluar natën në një klub tallave janë shkrirë ...