“Porno” në shkollën e Mamurrasit, mësuesja e matematikës “cmend” nxënësit

Kliko per me shume info

mesuesjaNjë ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur për sytë e nxënësve të një shkolle 9-vjeçare në Laç, Mamurras. Gjatë orës së matematikës në ditën e sotme, mësuesja ka dhënë një “spektakël” të vërtetë për sytë e nxënësve.

Ata jo vetëm janë shokuar por edhe e kanë fotografuar për ta ndarë momentin me të gjithë ata që nuk do t’u besonin kur t’ua tregonin.

Kliko per me shume info

Ndoshta mësuesja duhet të ishte treguar më e kujdesshme gjatë mënyrës së saj të qëndrimit dhe veshjes, aq më tepër që ndodhet në një institucion arsimor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.