Mësuesja seksi e matematikës, nxënësi: Na cmende me këto poza!

oksana-mesuesjaKjo mësuese e matematikës quhet Oksana Neveselaya dhe është nga Minsku, Bjellorusi.
Pasi një nxënës i saj publikoi një video teksa shpjegonte mësim, fotot e saj në “Instagram” u “mbytën” me pëlqime, komente dhe shpërndarje.

Madje disa nxënës të saj nuk kanë nguruar as ta komplimentojnë në rrjetet sociale ku i kanë shkruar:”Na cmende fare me keto poza”.

Mësuesja e matematikës thotë se është e lumtur me vlerësimin.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Psikologët këshillojnë, kurrësesi mos i lejoni fëmijët të ndjekin lajme

Psikologët nuk ndalojnë së dhëni këshilla për rritjen e fëmijëve, duke i ...