“Hiqi kufjet!” Nxënësi godet mësuesin, por ja cfarë i ndodh më pas, video

Kliko per me shume info

UntitledNjë ngjarje jo shumë e këndshme ka ndodhur në Rusi. Bëhet fjalë për një orë mësimi, ku sipas pamjeve të siguruara nga djemtë që ndodheshin në klasë një djalë kishte vendosur kufje në vesh, e ndërkohë mësuesi i tij i moshuar e qorton dhe e paralajmëron për kufjet, nxënësi e injoron dhe kjo ka bërë që mësuesi t’ja këpusë kufjet në një mënyrë disi të dhunshme. Veprimi mësuesit acaroi nxënësin, i cili ngrihet me të bërtitura, e ofendon profesorin dhe e godet. Por fatmirësisht situata nuk shkoi më tej pasi djemtë e tjerë ndërhynë dhe e mbajtën djalin duke e larguar nga profesori. Por, djali i cili debatoi me profesorin nuk ndalonte, ai thonte fjalë banale kjo gjë revoltoin njërin prej djemve i cili e hedh përtokë shokun e tij, dhe e qorton dhunshëm!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.