Nuk është vetëm makinë… “Mercedes-Benz” prezanton modelet e reja

Ti quash “bisha” është pak… Këto janë dy modelet e reja të “Mercedes-Benz”, X-Class. Makinat 4×4 janë prezantuar në Stokholm, ndërsa janë furoistrada që bazohen tek modeli i “Nissan Navara”.

Kompania gjermane ka menduar për makina të mëdha, që do të dalin në treg vitin e ardhshëm. Ky model i “Benz” do të jetë në dy versione: një për zonat rurale dhe një për zonat urbane. Nëse keni ndërmend të blini një makinë të re, prisni dhe pak…

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kujdes me këtë shtojcë në Google Chrome, është virus

Kërkuesit e sigurisë kanë zbuluar një virus të ri i cili po ...