Shokuese/ Mbylli për 20 vite djalin, babai ‘’monstër’’ zbulohet nga policia

UntitledNjë lajm shokues u lajmërua nga Brazili. Bëhet fjalë për një 36-vjeçar nga Brazili u lirua ditën e djeshme pas 20 vjetësh robëri. Ai ishte mbajtur i mbyllur në bodrumin e shtëpisë nga babai i tij dhe njerka. I nënshtuari Armando de Andrade u shpëtua nga policia pas kërkimeve për disa anëtarë të një bande droge.Ai u zhduk në moshën 16-vjeçare dhe që prej atëherë nuk pati asnjë gjurmë të tij në publik. 36-vjeçari u gjet me thonj të paprerë, mjekër të gjatë dhe i lidhur pranë një krevati, rrëfyen dëshmitarët.Policia beson se ai ka jetuar në errësirë prej dy dekadash në një dhomë me fare pak pajisje, i mbuluar nga fekale. “U ngrit, nuk ishte në gjendje të bënte asnjë hap, nuk tha asnjë fjalë. Kur e nxorëm jashtë ai nuk ka tha asgjë, nuk e dimë nëse është i frikësuar apo i droguar. Sapo na pa na thirri për ndihmë dhe u dërgua drejt e në spital”- rrëfyer kreu i policisë, Celso Marchiori, i cili është duke hetuar për rastin.

LEXO EDHE:  Prindërit nuk ishin dakord, shqiptarja merr propozimin fantastik për martesë
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here