Masakrojnë me thikë një 30 vjeçar, kërkohen nga policia dy shqiptarët

thikaNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në Romë, Itali, ku dy shtetas shqipatrë kanë masakruar me thikë një italian. Mendohet se tre shtetasit janë zënë për shkaqe banale dhe i plagosur ka mbetur italiani i cili është dërguar me urgjencë në spital. Ndërkohë policia ka identifikuar dy shqiptarët dhe i ka shpallurata në kërkim ndërsa po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.