Masakrojnë me thikë një 30 vjeçar, kërkohen nga policia dy shqiptarët

thikaNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në Romë, Itali, ku dy shtetas shqipatrë kanë masakruar me thikë një italian. Mendohet se tre shtetasit janë zënë për shkaqe banale dhe i plagosur ka mbetur italiani i cili është dërguar me urgjencë në spital. Ndërkohë policia ka identifikuar dy shqiptarët dhe i ka shpallurata në kërkim ndërsa po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Dyshimet/ Deputetët japin shenjat e gishtave, fotografohen edhe në profil

Policia Shkencore pranë Drejtorisë së Policisë, Tiranë ka nisur marrjen e shenjave ...