Martohet transvestiti shqiptar, ja kush është bashkëshorti

edona-jamesEdona James, transvestiti shqiptar që jeton në Gjermani, i cili dikur quhej Kujtim Shehu, i ka dhënë fund beqarisë.

“Kosovarja” raporton se James është martuar, por sigurisht me një mashkull.

Dhëndri quhet Björn dhe thotë se dashuria mes tij dhe Edones është dashuri me shikim të parë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...