Martohet transvestiti shqiptar, ja kush është bashkëshorti

4
Kliko per me shume info

edona-jamesEdona James, transvestiti shqiptar që jeton në Gjermani, i cili dikur quhej Kujtim Shehu, i ka dhënë fund beqarisë.

“Kosovarja” raporton se James është martuar, por sigurisht me një mashkull.

Dhëndri quhet Björn dhe thotë se dashuria mes tij dhe Edones është dashuri me shikim të parë.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here