Shokuese! Kryen marrëdhënie seksuale në parkingun e makinës me… (Video/Foto +18)

Kliko per me shume info

UntitledNjë ngjarje aspak e këndshme ka ndodhur në Zelandë të Re. Nga qytetarët e zonës është xhiruar një moment bizarë, kur një mashkull kryen marrëdhënie seksuale me asfalt.
Burri i paidentifikuar, është zhveshur dhe është shtrirë ndërmjet dy veturave, në parkingun që ndodhej para një ndërtese ku ka shumë zyra
Ai shihet duke simuluar aktin seksual, ndërsa personi që e xhironte dëgjohet duke thënë, “Shikoni këtë njeri, që është duke bërë seks me tokë”.
Nuk jepen detaje shtesë rreth këtij të eksituari, që besohet të ketë probleme mendore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.