Mario Baloteli i shpreh dashurinë Michelle Obamës, ja fjalët e tij… (Foto)

Kliko per me shume info

UntitledPërmes një postimi në Instagram ku poston foton e gruas së presidentit të SHBA-s, futbollisti Mario Baloteli tregoi sa i magjepsur është pas saj. Baloteli zgjodhi pikërisht foton që Michelle ka bërë në darkën e fundit presidenciale. Në mënyrën e tij, Balloteli shkruan në përshkrim: ‘’Oh… Ok!’’ duke bërë emojin e buzëqeshjes, grushtit dhe ‘like’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.