Mario Baloteli i shpreh dashurinë Michelle Obamës, ja fjalët e tij… (Foto)

UntitledPërmes një postimi në Instagram ku poston foton e gruas së presidentit të SHBA-s, futbollisti Mario Baloteli tregoi sa i magjepsur është pas saj. Baloteli zgjodhi pikërisht foton që Michelle ka bërë në darkën e fundit presidenciale. Në mënyrën e tij, Balloteli shkruan në përshkrim: ‘’Oh… Ok!’’ duke bërë emojin e buzëqeshjes, grushtit dhe ‘like’.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...