Marina Fara nxjerr gjoksin në shesh, “përshëndetja” e fundjavës

marina-fara1Vajza e Eli Farës mbetet prej femrave që është në radardin e mediave shqiptare.

Marina është sensacion në rrjetet sociale, por jo për ndonjë talent të saj, por për linjat trupore, shkruan Telegrafi.

Në 24 orët e fundit ajo ka publikuar imazhe që në masë të madhe shfaqin gjoksin e saj tejet të bukur dhe atraktiv.

Marina është akuzuar shpesh për faktin se bukurinë nuk e ka natyrale, por falë ndërhyrjeve estetike.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...