Përfundimisht pritet data e dasmës! Ja kur martohet Marina dhe Getoari

2
Kliko per me shume info

marina-getiiPas fjalëve të fundit për një martesë mes cifit Geti dhe Marina, më në fund ka një përgjigje përfundimtare. Dashuria e tyre më në fund do të kurorëzohet me martesë. Sipas disa burime të sigurta të lajmi.net data kur Ghetto Geasy i jep fund beqarisë është 16 dhjetor, ndërsa dasma do të mbahet në qytetin e Tiranës. Njëkohësisht, reperi është duke punuar në projekte të reja muzikore ndërsa bukuroshja shqiptare po vazhdon me emisionin sportiv ‘Procesi Sportiv’

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here