Përfundimisht pritet data e dasmës! Ja kur martohet Marina dhe Getoari

marina-getiiPas fjalëve të fundit për një martesë mes cifit Geti dhe Marina, më në fund ka një përgjigje përfundimtare. Dashuria e tyre më në fund do të kurorëzohet me martesë. Sipas disa burime të sigurta të lajmi.net data kur Ghetto Geasy i jep fund beqarisë është 16 dhjetor, ndërsa dasma do të mbahet në qytetin e Tiranës. Njëkohësisht, reperi është duke punuar në projekte të reja muzikore ndërsa bukuroshja shqiptare po vazhdon me emisionin sportiv ‘Procesi Sportiv’

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...