Marina Fara provokon ndryshe… në shtrat dhe… (Foto)

UntitledVajza e këngëtares së njohur, Eli Fara, tash pasi që e mori rrugën e të famshmes, nuk e ka ndërmend të ndalet.

Me publikimin e fotografive të ndryshme gjysmë nudo ajo ka marrë vëmendjen e madhe të publikut e mediave rozë, shkruan lajmi.net
Në rrjetet sociale po vazhdon të jetë aktive, prej aty ku po i mbanë të informuar ndjekësit sa i përket përditshmërisë së saj.
Marina së fundmi ka publikuar një foto të ‘nxehtë’ nga shtrati, foto kjo e cila ka marrë shumë pëlqime e gjithashtu komente të ndryshme.
Kujtojmë se numri i atyre që e ndjekin është i madh./lajmi.net

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish-banorja e “Big Brother” kapet mat, ç’janë këto skena në plazh?

Lisa Appleton është një ish-banore e Big Brother në Britaninë e Madhe ...