Gazetari denoncon maniakun në autobusin e Tiranë, ja si është ngjitur pas një vajze

urban-trNë adresë të gazetarit Olti Curri ka mbërritur një foto, ku qytetari denoncon pikërisht këtë gjest të pahijshmën të një burri maniak që udhëton në urbanin e transportit publik në Tiranë.

Nuk është rasti i parë që denoncime të tilla bëhen publike, teksa apelohet nga qytetarët që institucionet dhe firmat përgjegjëse të tregojnë më shumë vëmendje për të tilla ngjarje.

“Mire fukaralleku, po te durosh edhe maniakun e eksituar nga arritjet e Rilindjes…”, shkruan Olti curri.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kërcënoi drejtoreshën e konvikteve, nis hetimi për 18-vjeçarin në Tiranë

Një 18-vjeçar nga Tirana ka kërcënuar drejtoreshën e konvikteve të shkollave të ...