Matilda Makoçi flet për ish-bashkëshortin Edi Ramën: Ka qenë shoku im i rinisë, tani…

matilda-ramaAktorja shqiptare Matilda Makoçi është rikthyer në skenën artistike në ekspozitën e artistes Natasha Begës, ku pas performancës ka folur për mediat.

Sipas Report TV, Makoçi ka folur edhe për ish-bashkëshortin e saj, Edi Ramën, kryeministrin e Shqipërisë, me të cilin kanë një djalë, Gregorin.

Duke e quajtur shokun e rinisë, Matilda Makoçi ka thënë se Edi Rama është duke ndjekur ëndrrën dhe asaj nuk i mbetet gjë tjetër veçse t’i uroj suksese në misionin e tij.

“Më vjen mirë që kur mora pjesë në këtë ekspozitë përmendet ish-bashkëshorti im Edi Rama. Ka qenë shoku im i rinisë me të cilin ndamë ëndrrat tona dhe kemi një djalë të mrekullueshëm, Gregun. Tani shoku im i rinisë ndjek rrugën e ëndrrave të tij dhe nuk më mbetet gjë tjetër veçse t’i uroj suksese në misionin e tij”, ka thënë Makoçi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

2 comments

  1. I UROJ GJITH TE MIRAT E KESAJ BOTE AKTORES SE MADHE MATILDA MAKOCI.ME TE VERTET KEMI NJI KRYEMINISTER LEGJENDAR.

  2. TE LUMTE JE ME ZEMER SHUME TE MADHE.SA KA NEVOJE SHQIPERIA PER NJEREZ SI JU.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I cmend të gjithë me format, 19-vjecarja e njohur: Nuk e zmadhova gjoksin

Disa muaj më parë ajo mohoi se ka ndërhyrë për zmadhimin e ...