Përplasen tre makina në Shkodër, një grua në gjendje të rëndë

aksidenti-kosoveNjë aksident është shënuar në orët e para të mëngjesit të së premtes në fshatin Trush në Shkodër.

Nga raportimet, mësohet se janë përplasur tri makina. Ndërkohë nga ky aksident ka mbetur e plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore një grua. Ajo tashmë ndodhet në spital, ku po merr mjekimin e nevojshëm.

Ende nuk dihet identiteti i gruas, ndërkohë Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vijon dorëzimi vullnetar i armëve në të gjithë vendin, rreth 42 armë zjarri dhe 7990 fishekë për 24 orë

Policia e shtetit informon se vijon masivisht dorëzimi vullnetar i armëve dhe ...