Makina ra në lumë, kush është 19-vjecarja që shpëtoi në Vaun e Dejës

Kliko per me shume info

aksidenti-vaudejesNjë vajzë 19-vjeçare ka shpëtuar për mrekulli nga një aksident ditën e sotme, ku ajo bashkë me makinën e saj përfunduan në lumin Drin.

Anila Fiku po udhëtonte me makinën e saj, kur ka humbur kontrollin dhe ka rënë poshtë Urës së Spatharit në Bashkinë Vau i Dejës.

Kliko per me shume info

Menjëherë në vendin e ngjarjes ka vajtur policia, ku bashkë me ndihmën e banorëve kanë bërë të mundur që të shpëtojnë shoferen.

Ajo u dërgua më pas në spital dhe gjendja e saj shëndetësore është e mirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.