Një makinë e rrallë në mes të Bllokut, habit edhe Policët e Tiranës

makina-bllok-tiraneNjë makinë e rrallë është fotografuar në rrugët e kryeqytetit dhe ka habitur përveç kalimtarëve, edhe policët.

Makina drejtohej nga një femër, e cila është ndaluar nga policia për të bërë verifikimet e dokumentacionit. Kjo makinë është Polaris Slingshot dhe shkon deri në 30 mijë dollarë.

Kjo makinë është shumë e shpejtë dhe ka kamer mbrapa. Ndërsa pjesa e parme e makinës tërheq direkt vëmendjen, pasi ngjan si një Batman.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Policia e gjobit pasi parkoi në trotuar, shoferit i ndodh dicka e cuditshme 2 javë më pas

Një gabim i ka kushtuar shumë një shoferi, pasi ky i fundit ...