“Makina aliene” në mes të Tiranës, policët s`dinë cfarë dokumentesh ti kërkojnë

makina-bllokuPolicia rrugore eshte zene ne veshtiresi perballe ketij automjeti.

Efektivat e rrugores e kane ndaluar mjetin e pazakonte ne zonen e ish-bllokut dhe kane pasur debat me drejtuesin e mjetit pasi nuk kane ditur cfare dokumentesh ti kerkojne.

“Nje objekt alien zbret ne mes te bllokut 7 police rrugore e rrethojne per te percaktuar se cfare dokumentash to kerkojne….”, shkruan gazetari Dritan Laci i cili e publikoi videon ne faqen e tij ne FB.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron ‘reality show’ në Rusi, dy femra me bikini rrihen në pishinë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një ‘reality show’ në Rusi ...