Mafiozin serb e rrahin brutalisht në klubin e natës

Zoran Jaksiç, kreu i një grupi mafioz në Serbi, u rrah keqas teksa po shkonte të argëtohej në një pub nate në kryeqytetin serb.

Në videon e publikuar nga mediat në serbi, mafiozi shihet teksa goditet disa herë nga një grup rival.

676868 by PanoramaVideo
Përplasja mes grupeve rivale ka ndodhur në fillim të vitit 2016, pasi tashmë Jaksic rezulton i arrestuar në Amerikën Latine për trafik droge. Gjithashtu në Serbi ai akuzohet dhe për vrasje.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zbulohen pamjet e tmerrshme në burgun e ISIS-it, ja si trajtoheshin femrat (Video)

Një video ku tregon jetën mjerane të femrave skllave ‘’viktimë’’ e ISIS-it, ...