“Shokon” Madonna: Seks oral për ata që do të votojnë Clinton

madonnaaAjo njihet për tipin kontraversial dhe mbi të gjitha, natyrën kreative! 57-vjeçarja, një nga personazhet më të dashur të skenës duket se nuk është përmbajtur përpara turmës në New York, teksa midis Madison Square Garden, u ka premtuar amerikanëve as më shumë e as më pak se sa… nga një gojore për të gjithë ata që do votonin Hillary Clinton më 8 nëntor!

LEXO EDHE:  Konkurrenti i “DWTS” bën skandal, çohet Ema Andrea: E tmerrshme, unë po iki

E ftuar për hapjen e koncertit të aktores së humorit Amy Schumer, një nga mbështetëset më të flakta të kandidates demokrate u duk sikur “rivalizoi” komiken, e cila po ashtu bën gallatë me temat e seksit. Dhe në këtë këndvështrim, Madonna nuk la të dukej më prapa.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here