Madonna bën super-skandal: U ofroj seks oral atyre që votojnë për Hillari Klinton

Diva e muzikes Madonna, ka shkaktuar se fundi nje skandal. Ajo edhe njihet për tipin kontraversial dhe mbi të gjitha, natyrën kreative, se fundi kaloi cdo parashikim!
Sipas nje videoje qe po perhapet me shpejtesi ne internet, 57-vjeçarja, një nga personazhet më të dashur të skenës duket se nuk është përmbajtur përpara turmës në New York, teksa midis Madison Square Garden, u ka premtuar amerikanëve as më shumë e as më pak se sa… nga një gojore për të gjithë ata që do votonin Hillary Clinton më 8 nëntor!

LEXO EDHE:  "S'po çojmë dot të dashurat në krevat", një mesazh i çuditshëm për Edi Ramën!!

E ftuar për hapjen e koncertit të aktores së humorit Amy Schumer, një nga mbështetëset më të flakta të kandidates demokrate u duk sikur “rivalizoi” komiken, e cila po ashtu bën gallatë me temat e seksit. Dhe në këtë këndvështrim, Madonna nuk la të dukej më prapa.

Kliko per me shume info

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here