Shfrytëzonte për të lypur 40-vjeçarin, arrestohet burri në Shkodër

LYPESJA-TIRANENjë person është ndaluar nga policia pasi akuzohet se shfrytëzonte një 40-vjeçar me qëllim përfitimi duke e detyruar që të lypë në rrugë.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se në pranga ka rënë Bardhyl Karamonllari, 44 vjeç, banues në Fushë Krujë.

Kliko per me shume info

Ky person dyshohet se ka shfrytëzuar 40-vjeçarin A.M. 40, banues në Korçë, duke e detyruar nën presionin psikologjik që të lypte nëpër rrugë të qyteteve të ndryshme të Shqipërisë, ku e dërgonte me mjetin e tij Opel, dhe të gjitha fitimet i administronte vetë 44-vjeçari.

Policia po heton për zbardhjen e plotë të kësaj çështje nëse ka persona të tjerë të implikuar apo të mbajtur nën presion në këtë veprimtari kriminale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.