Shfrytëzonte për të lypur 40-vjeçarin, arrestohet burri në Shkodër

LYPESJA-TIRANENjë person është ndaluar nga policia pasi akuzohet se shfrytëzonte një 40-vjeçar me qëllim përfitimi duke e detyruar që të lypë në rrugë.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se në pranga ka rënë Bardhyl Karamonllari, 44 vjeç, banues në Fushë Krujë.

Ky person dyshohet se ka shfrytëzuar 40-vjeçarin A.M. 40, banues në Korçë, duke e detyruar nën presionin psikologjik që të lypte nëpër rrugë të qyteteve të ndryshme të Shqipërisë, ku e dërgonte me mjetin e tij Opel, dhe të gjitha fitimet i administronte vetë 44-vjeçari.

Policia po heton për zbardhjen e plotë të kësaj çështje nëse ka persona të tjerë të implikuar apo të mbajtur nën presion në këtë veprimtari kriminale.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kapja e 10 ton droge në Itali, reagon policia shqiptare: Ja e vërteta

Policia shqiptare ka reaguar ne lidhje me lajmin per arrestimin e nje ...