Foto e rrallë, si dukej Luana Vjollca në moshën 15-vjecare

luana-15-vjeceNjëra nga prezantueset më seksi të Top Channel ka postuar një fotografi në profilin e saj Instagram kur ishte në moshën 15 vjeçare.

Luana Vjollca shfaqet në sfilaten e saj të parë në moshën 15-vjece.

“Ne sfilaten time te pare..15vjec,me floke natyral dhe shume e eger”- shkruan Luana përbri fotos./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtarja shqiptare ndahet nga i dashuri: Ishte i pari për mua

Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj është ngacmuar shpeshherë publikisht për virgjërinë e saj. ...