Luana Vjollca tregon një sekret të sajin… (Foto)

UntitledModeratorja bukuroshe, Luana Vjollca shpesh herë në rrjetet sociale ka treguar hopet e saj. Pra, jo vetëm gatimi, drejtimi i makinës në shi, palestra dhe leximi, tashmë ajo tregon se i pëlqen bilardo. NË një foto të postuar në Instagram, bukuroshja duket shumë e përqëndruar në lojë, si një profesioniste e vërtetë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nusja e djalit të Topallit sfidon Ilda Bejlerin e Marina Vjollcën, ja fotot

Televizioneve shqiptare i është shtuar edhe një bukuroshe tjetër në moderimin e ...