Seks pa dashuri?! Ja çfarë thotë Lori

A e din sa shumë të dua’ është kënga që e solli së fundmi artistja nga Shqipëria, Lori, projekt ky i cili u pëlqye mjaft duke marrë kështu qindra mijëra klikime në Youtube.
E projekti i ri ishte edhe arsyeja që këngëtarja ishte e ftuar në emisionin NIN me Alaudin Hamitin duke dhënë më tepër detaje rreth këngës dhe si erdhi deri te ky krijim.
Sigurisht ajo nuk u la jashtë as në rubrikën “Kutia” ku u përgjigja në disa pyetje mjaft provokative.

Mes shumë pyetjeve që i’u bënë bukuroshes në këtë rubrikë ishte edhe ajo se a beson në seks pa dashuri ? Por si u përgjigje Lori rreth kësaj çështje?

Këtë e shumë përgjigje të tjera mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...