Seks pa dashuri?! Ja çfarë thotë Lori

Kliko per me shume info

A e din sa shumë të dua’ është kënga që e solli së fundmi artistja nga Shqipëria, Lori, projekt ky i cili u pëlqye mjaft duke marrë kështu qindra mijëra klikime në Youtube.
E projekti i ri ishte edhe arsyeja që këngëtarja ishte e ftuar në emisionin NIN me Alaudin Hamitin duke dhënë më tepër detaje rreth këngës dhe si erdhi deri te ky krijim.
Sigurisht ajo nuk u la jashtë as në rubrikën “Kutia” ku u përgjigja në disa pyetje mjaft provokative.

Mes shumë pyetjeve që i’u bënë bukuroshes në këtë rubrikë ishte edhe ajo se a beson në seks pa dashuri ? Por si u përgjigje Lori rreth kësaj çështje?

Kliko per me shume info

Këtë e shumë përgjigje të tjera mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme.

https://youtu.be/dSEWiF-YIJ4

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.