Lori Hoxha nuk di të ndalet

lori-hoxhaaaPër Lori Hoxhën nuk ka të ndalur pushimet, dhe aq më tepër ato verore ne bregdet.

Lori Hoxha është nisur sërish drejt një destinacioni ekzotik, ku duket se ka nisur pushimet e radhës.

Për trashëgimtaren e Top Channel s`ka dimër pasi ajo ka pozuar edhe ne keto dite ne breg te detit ne zona te largeta dhe teper te kushtueshme.

what a time to be alive

A photo posted by L O R I | H O X H A (@lorihoxha) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...