Lori Hoxha merr një vendim të madh në jetë, ja çfarë ka bërë!

Kliko per me shume info

lori-hoxha16Para pak ditësh, trashëgimtarja e Top Medias, Lori Hoxha festoi ditëlindjen e saj të 23 dhe si dhuratë i bëri vetes një palë pushime me të dashurin e saj.

Lori mund të themi së është një prej blogereve më të suksesshme të vendit tonë, pasi ajo çdo ditë arrin të mahnitë me veshjet e saj që shpesh janë fjala e fundit e modës.

Kliko per me shume info

Mirëpo në rrjetin e saj social Snapchat është vënë re diçka më habitëse. Ajo ka publikuar një foto në të cilën duket veshja e saj dhe një unazë e kushtueshme në dorën e majtë në gishtin e unazës së martesës. Mos është kjo një unazë fejese? Nëse po, kjo tregon se pas disa vitesh lidhje, Lori dhe i dashuri i saj Vis Bajraktari kanë vendosur të hedhin një hap tjetër.

Çifti mund të jetë frymëzuar edhe nga shtatëzania e Sara Hoxhës.

lori hoxha

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.