“Lolita” zbulon fytyrën, ja kush është vajza e famshme në Facebook

Kliko per me shume info

lolita2016Faqja në Facebook me emrin “Lolita” është kthyer në qender te vemendjes pas perpjekjeve per ta mbyllur.

Ironia dhe sarkazma e saj e vazhdueshme me postimet e ndryshme kanë shkaktuar mjaft debat, duke bërë që shumë prej statuseve të saj të fshihen nga rrjeti social për shkak të denoncimit të bërë nga të prekurit.

Kliko per me shume info

Kohët e fundit në media janë publikuar disa emra për të zbuluar enigmën se kush fshihet pas “Lolitës”. Por, vajza ka vendosur që të zbulojë imazhin e saj me anë të publikimit të një videoje.

“Përshëndetje, për të gjithë kuriozët, unë jam Lolita”, dëgjohet vajza, e veshur me xhup me kapuç, me syza dhe shall me flamurin e Kosovës si për të mos treguar identitetin e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.