“Kush është Lolita?!” Vazhdon debati virtual, Bes Kallaku: Mos është Bledi Mane?

Kliko per me shume info

bes-kallakuHumoriti Bes Kallaku, nuk ka qëndruar pa replikuar për debatin virtual mes gazetarit Bledi Mane dhe administratorëve të faqes “Lolita”.

“Seç kam një përshtypje se Lolita është vetë Bledi Mane që replikon me veten”, shkruan Kallaku në postimin e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.