“Kush është Lolita?!” Vazhdon debati virtual, Bes Kallaku: Mos është Bledi Mane?

bes-kallakuHumoriti Bes Kallaku, nuk ka qëndruar pa replikuar për debatin virtual mes gazetarit Bledi Mane dhe administratorëve të faqes “Lolita”.

“Seç kam një përshtypje se Lolita është vetë Bledi Mane që replikon me veten”, shkruan Kallaku në postimin e tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...