“K*** e vogël, xhuxh, të fus …”! “Çmendet” Linda Morina, ja si e shan Kidën!

Kliko per me shume info

lindaKëngëtarja e njohur, Linda Morina, nuk ka lënë personalitet e politikanë shqiptarë pa iu kënduar.

Po ashtu, ajo është edhe aktive nëpër rrjetet sociale, ku shpeshherë e kemi parë duke reaguar për këngëtarët të cilët kanë thënë fjalë jo të mira për të.

Kliko per me shume info

Së fundmi, këngëtarja Orihidea Latifi e njohur si Kida dhe Arta Memedi nga Shkupi, kanë qenë të ftuara në rubrikën In and Out të emisionit Express Rozë, ku kanë komentuar veshjen e Linda Morinës.

Ndërkaq, nuk ka kaluar hiç më shumë se një orë dhe Linda Morina ka reaguar në rrjetin social Facebook.

Shkrimi i plotë i Linda Morinës në Facebook:

“Kida xhuxhi, kuqka e vogel, duhet mu kan e madhe per me fol per mu, por je ni xhuxh ni meter e ni zhilet. tek un svjen as parasysh, tkisha shti te kamt e mia, sikur klysh e ni kof tamel ta kisha qit ka syt”, shkruan Linda në Facebook.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.