Linda Morina tmerron fansat me këtë kërkesë, ja çfarë do!

lindaNuk la gjë pa kërkuar. Fillimisht e nisi me një aktor që luan rolin e gomarit e tash ka një kërkesë krejt tjetër.

Linda Morina këtë herë ka kërkuar nga të gjithë fansat një njeri që shtrydh puçrra.

Kërkesa sipas saj është urgjente.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vajza e Ornela Mutit, nudo para mamasë dhe njerkut

Realizimi i fotove nudo nuk përbën më një kompleks për shumicën e ...