Linda Morina ia merr këngës për Sali Berishën live te Çani

Linda Morina është këngëtarja nga Kosova që është bërë shumë e njohur nga postimet e saj në rrjete sociale. Shpesh herë është bërë objekt humori për shkak të gafave të saj. Megjithatë ajo që di të bëjë më mirë Linda është të këndojë.

Këtë ka bërë edhe në emisionin Zone e Lirë mbrëmjen e sotme, ku ka kënduar disa rreshta të këngës që shkruar për ish Kryeministrin Sali Berisha.

Ajo nuk ka ndaluar me kaq. Me kërkesë të Arian Çanit, Morina i ka kënduar edhe Saimir Tahirit dhe Hashim Thaçit.

Për më tepër shikoni videot e mëposhtme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ndjekje si nëpër filma, Policia arreston shqiptarin me drogë në kufi me Greqinë

Policia greke ka arrestuar një shqiptar, pasi po tentonte të kalonte drogë ...