“Ia rrasi n’gojë”! “Çmendet” Linda Morina, ja si i fyen fansat që e krahasuan me …!

lindaSi duket dikush i ka bërë një krahasim të fotografisë së Linda Morinës dhe legjendës së futbollit, Ronaldinjo.
Megjithatë, ajo këtë fotografi e ka postuar në “Instagramin” e saj dhe për ata që e kanë krijuar këtë montazh ka një mesazh mjaft të rëndë, shkruan Gazeta Express.

“Fansa kush e ka ba kët krahasim amatoresk ja rrasi ngoj ni kuti qibrita une nuk i nxhaj mesit aspak se ky i ka dhomt ai vllaqat e traktorit ndërsa une i kom tbukur sikur hirushja”, ka shkruar ajo.

linda-morina_1476443793-7622100

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...