Liberta Spahiu i nxjerr të gjitha, në dasmë me “zogun” e të pasmet jashtë

liberta-spahiu14Ahengu i fundit ku moderatorja e bukur e Kosovës, Liberta Spahiu, ekspozoi linjat fizike ishte dasma e mbrëmshme në Prishtinë, ku morën pjesë shumë fytyra publike.

Prezantuesja seksi, e cila njihet për bukurinë natyrale, ka marrë vëmendjen e të gjithë të pranishmëve, pasi kishte veshur një fustan transparent, përtej të cilit ekspozonte pjesët intime.

Fotot me fustanin e guximshëm, Liberta i ka postuar vetë në rrjetin social “Instagram”, poshtë të cilave ka marrë shumë komente.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Andrra pjesë e skandaleve, i dalin të brendshmet në publik, ja çfarë bën Sinani (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, një cift mjaft i preferuar për shqiptarët ...