Ledri Vula tregon pse i dha fund lidhjes me Dafina Zeqirin

ledri-dafinaJo shumë larg në kohë ata ishin ndoshta çifti më i bukur i showbizit.

Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri, të dy shumë të suksesshëm në fushën e muzikës i dhanë fund lidhjes së tyre të dashurisë, por kjo nuk i pengon të ruajnë miqësinë.

Kliko per me shume info

I ftuar në Express Rozë, Ledri i cili sapo ka mbyllur dhe historinë e fundit të dashurisë me Adela Sollakun, i është referuar Dafinës si shok.

LEXO EDHE:  Babi i Dua Lipës tregon reagimin e tij për triumfimin e së bijës: Ishte kaq i frikshëm

Madje dhe pyetjes së drejtuar nga një fanse se pse i dha fund lidhjes me Dafinën ai i përgjigjet:

“Shumë më të mirë jemi si shokë, Dafinën e kam shumë shok. Më mirë funksionojmë kështu”.

Të njëjtën përgjigje do të jepte kohë më parë dhe Dafina në një emision tjetër televiziv në Kosovë.

LEXO EDHE:  Bes Kallaku poston foton, Rezarta Shkurta i komenton kështu

Ndërkohë Dafina aktualisht po shijon dashurinë me të dashurin e saj domenikan, Jose.

Jo më larg se sot u publikua një foto e këngëtares Zeqiri nën shoqërinë e tij, fotografit Berisha, dhe modeles Martini me të dashurin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here