Ledri Vula thyen rekord, ja për çfarë bëhët fjalë (Foto)

UntitledPara disa ditësh, Ledri publikoi këngën e tij më të fundit e titulluar “A jena mirë”. Shumë e pritur nga fansat e tij, kënga doli një sukses i vërtetë. Të paktën këtë tregon numri i klikimeve në Yotube, i cili shënon mbi 1.1 milion shikime për vetën 72 orë. Muzika e punuar nga Big Bang në “Red Box” dhe videoklipi është shumë i veçantë dhe i realizuar deri në detaje nga EnterMedia duket se ishin kombinim perfekt me Ledrin në krye.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shkaktare për vdekjen e një të riu, arrestohet ‘’Samara’’

E mirënjohura, Daveigh Chase, ku mori famë nga filmi horror ‘The Ring’ ...