Ledri Vula thyen rekord, ja për çfarë bëhët fjalë (Foto)

1
Kliko per me shume info

UntitledPara disa ditësh, Ledri publikoi këngën e tij më të fundit e titulluar “A jena mirë”. Shumë e pritur nga fansat e tij, kënga doli një sukses i vërtetë. Të paktën këtë tregon numri i klikimeve në Yotube, i cili shënon mbi 1.1 milion shikime për vetën 72 orë. Muzika e punuar nga Big Bang në “Red Box” dhe videoklipi është shumë i veçantë dhe i realizuar deri në detaje nga EnterMedia duket se ishin kombinim perfekt me Ledrin në krye.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here