Bashkëpunim me reperin Noizy? Ja si përgjigjet Ledri Vula

ledri-noizyDikur dy armiq në botën e repit shqiptar, sot Ledri Vula dhe Noizy i kanë hedhur pas krahëve çfarë ka ndodhur dhe madje nuk kanë problem të diskutojnë për bashkëpunime mes tyre.

I ftuar në “NIN” në Klan Kosova, Ledri është pyetur drejtpërdrejt për një bashkëpunim në të ardhmen me Noizyn dhe reperi është përgjigjur se “jetës nuk i dihet dhe se diçka e tillë mund të ndodhë”.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

tuna-shtatzene

Tuna Sejdiu pranon për herë të parë publikisht: Jam shtatzënë

“Eshtë aty, dhe kam tre muaj që kam qëndruar në intimitet sepse ...