Këngëtarja shqiptare e “çmendur” pas shpejtësisë, udhëton me 180 km/orë

ledina-celooLedina Çelo prej vitesh jeton në Gjermani bashkë me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj. Duket sikur ajo ka hequr dorë nga muzika dhe ka gjetur hobi të tjera, ndër të cilat fotot provokuese e të nxehta që publikon shpeshherë. Por ja që na zbulon vetë edhe një tjetër “pasion të çmendur”.

Ajo ka shpërndarë një video në profilin e saj në “Instagram”, në të cilën ajo duket duke ngarë makinën e saj “Porsche” në rrugët e qytetit me një shpejtësi shumë të madhe. Siç duket nga vetë fotoja, ajo ka kapur gati 180 km/orë (179). Kjo shpejtësi është e paimagjinueshme në rrugët e vendit tonë, që mund të çojë në ngjarje me pasoja fatale.

ledina-celo-shpejtesi

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...