Ledina pozon të pasmet bombastike… sërish (Foto)

UntitledLedina Çelo gjithmonë tregon linjat e saj admiruese. Në Instagram ajo ka kënaqur fansat dhe njëherë me atë që nëna i ka falur. E veshur me bikini këngëtarja, e cila prej kohësh jeton në Gjermani nuk nguron t’u tregojë fansave format e saj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prej vitesh e ka mbajtur të fshehur, Artiola Toska publikon foto me bashkëshortin

Artiola Toska, e cila ka qenë shumë e pranishme në skenat shqiptare ...