Ledinën e kap vapa, heq rrobat dhe iu tregon … më shumë se ç’duhet!

ledinaaaGjatë verës shohim në Instagram foto të ndryshme të personazheve me bikini dhe këtu nuk ka asgjë të jashtëzakonshme.

Por këto foto i shohim edhe në sezonet e tjera, madje nuk janë “throwback” , pasi shumë personazhe zgjedhin plazhet në mes të vjeshtës.

Kliko per me shume info

Këngëtarja Ledina Çelo ka publikuar në Instagram disa foto, ku shihet se është duke pushuar me familjen e saj.

Ajo ka postuar në Insta Stories një foto në plazh ku duket shumë sensuale. Ledina ka një trup perfekt, me forma të lakuara, madje bikinit blu nxjerrin në pah hiret e saj.

Ajo është nënë e dy fëmijëve, por kjo nuk e ka penguar  që të rikthehet në formën e duhur. /Blitz/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.