Ledinën e kap vapa, heq rrobat dhe iu tregon … më shumë se ç’duhet!

ledinaaaGjatë verës shohim në Instagram foto të ndryshme të personazheve me bikini dhe këtu nuk ka asgjë të jashtëzakonshme.

Por këto foto i shohim edhe në sezonet e tjera, madje nuk janë “throwback” , pasi shumë personazhe zgjedhin plazhet në mes të vjeshtës.

Këngëtarja Ledina Çelo ka publikuar në Instagram disa foto, ku shihet se është duke pushuar me familjen e saj.

Ajo ka postuar në Insta Stories një foto në plazh ku duket shumë sensuale. Ledina ka një trup perfekt, me forma të lakuara, madje bikinit blu nxjerrin në pah hiret e saj.

Ajo është nënë e dy fëmijëve, por kjo nuk e ka penguar  që të rikthehet në formën e duhur. /Blitz/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vidhen fotot nudo të modeles s famshme Emily Ratajkowski

Foto private të modeles Emily Ratajkowski janë marrë nga hakerat në iCloud ...