Pozat e nxehta në hotel, Ledina Celo përgjigje fansave: Mi ka bërë burri

7
Kliko per me shume info

ledina-celooLedina Çelo është një prej këngëtareve më të bukura dhe më atraktive të skenës shqiptare.

Artistja bukuroshe që angazhohet edhe si modele falë fizikut të saj, ka sjellë një imazh ngacmues në rrjetet sociale, ku ka pozuar para pasqyrës derisa të pasmet i ka në plan të parë.

Kjo foto ka bërë që dikush nga ndjekësit e saj në Instagram ta kritikojë për faktin se “është nënë dhe bashkëshorte”.

Ledina nuk ka hezituar të bëjë një koment duke shkruar: “E dashur…, mos u shqetëso, se burri ma ka bërë këtë fotografi”.

Ajo nuk është ndalur me kaq, por e ka publikuar një tjetër fotografi thuajse në të njëjtën pozë, ndërsa këtë herë pjesë e imazhit është edhe vajza e saj.

??????

A photo posted by Ledina Celo (@ledinacelo) on

A photo posted by Ledina Celo (@ledinacelo) on

A photo posted by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here