Nuk i lë vend imagjinatës, Kylie Jenner provokon keq fansat (Foto)

UntitledAjo definitivisht nuk frikësohet që të tregojë publikisht linjat e saj trupore.
Kylie Jenner sërish ishte në disponim të enjtën mbrëma për të postuar disa fotografi tejet seksi në llogarinë e saj në Snapchat.
19 vjeçares i mjaftoi vetëm një pëlhurë e bardhë në pjesën e poshtme teksa sutjenat i kishte të larguara, e me duart mbulonte gjoksin e saj bombastik, shkruan Telegrafi.

Pa të brendshme dhe pa make up, bukuroshja tregon edhe një herë pse mban statusin e një prej femrave më atraktive në botë.

Teksa pjesa lart e veshjes së saj është e realizuar me material të fortë dhe që mbulon plotësisht lëkurën e saj, pjesa e poshtme është vetëm një pëlhurë e hollë me ngjyrë të bardhë e cila zbulonte se për këto foto Kylie nuk përdori fare të brendshme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kallashi shokon të gjithë, vjen me një foto si asnjëherë më parë (Foto)

Valltarja e mirënjohur, Donjeta Kosumi ose Kallashi është gjithmonë në qendër të ...